Освітні студії Гретера і Криванека — відкрита освітня платформа в Бібліотеці КПІ

Про нас

Студії Гретера і Криванека — освітній проект Бібліотеки КПІ, що сприяє появі нових ідей, пропонує ресурси та сервіси не лише для навчання, викладання і дослідження, а й для спілкування, змістовного дозвілля та розвитку творчої особистості, і сприяє формуванню нового покоління української професійної еліти.

В рамках Освітніх Студій Гретера і Криванека, бібліотека співрацює з успішними лідерами, підприємцями, бізнес-тренерами та експертами з різних сфер, які проводять відкриті лекції, семінари та воркшопи з тематик, що цікавлять нашу аудиторію: лідерство, ефективні коммунікації, фінансова грамотність, управління проектами тощо… Щороку в Бібліотеці КПІ проходить понад 300 винахідницьких, науково-популярних, культурно-просвітницьких, мистецьких заходів, що допомагають стати успішними, набути лідерських та бізнесових навичок, просувати та практично реалізовувати свої ідеї, винаходи та розробки. Адже ми знаємо, що потужна спільнота, об’єднана спільними цілями, здатна змінити наше життя на краще.

Ми віримо, що в середовищі, яке об’єднує творчих людей, народжуються нові ідеї та формуються сучасні цінності, що сприяють глобальному обміну знаннями, практиками та передовим досвідом, і трансформуються в реальні результати якісних перетворень для нашої країни.

Освітні студії — це:

СЕРЕДОВИЩЕ, ЩО РОЗВИВАЄ

Ми розширюємо своє ком’юніті — у нашому просторі студенти різних факультетів і ВНЗ, викладачі, дослідники можуть розвивати себе, працювати в команді, ділитися досвідом, знаходити нові знайомства та нові рішення. Ми розвиваємо себе як платформу для комунікації студентів, викладачів, дослідників із роботодавцями, підприємцями, експертами з різних сфер. Наша мета — об’єднати різних людей для творення нових ідей.

КОМФОРТНІ РОБОЧІ МІСЦЯ

Комфорт — це наша проблема: недостатнє освітлення, відсутність вентиляції та кондиціонування повітря (в результаті в приміщенні маємо +12 взимку та +30 влітку), мала кількість розеток (унеможливлює одночасну роботу за комп’ютером / ноутбуком), слабкий wi-fi, ремонт 1980 року. В таких реаліях важко якісно проводити освітні заходи, навчатися чи працювати над проектом.

Тому ми шукаємо спонсорів, благодійників, які допоможуть нам перетворити одну зі старих зал Бібліотеки (342 м2) в сучасний коворкінг, де буде тепло, світло і зручно. Для цього необхідно покращити наявне освітлення, провести систему вентиляції та кондиціонування, прокласти комп’ютерну мережу, зробити швидкий wi-fi.

ДОСТУП ДЛЯ ВСІХ

Ми працюємо для кожного, хто прагне розвиватися, та запрошуємо до себе всіх, хто має бажання стати успішними, набути лідерських та бізнесових навичок, хоче просувати та практично реалізовувати свої ідеї, винаходи та розробки.

СУЧАСНИЙ КОВОРКІНГ

Наша Бібліотека — центр активної спільноти студентів і викладачів, людей, які прагнуть розвиватися. Ми постійно працюємо над вдосконаленням наших ресурсів, та розуміємо, що нам не вистачає тієї сучасної творчої атмосфери, в якій легко працювати та навчатися, яка надихає на нові знайомства та продуктивний результат. Ми прагнемо, аби наші освітні заходи проводилися на якісному рівні — в комфортних умовах.

Ось тому ми розробили дизайн сучасного простору, де кожен зможе обирати – коворкінг з лекторієм на 100 місць, тренінг-центром з комп’ютерами, кімнатами для переговорів та тімворку, вільним простором, який легко трансформувати. Ми спроектували місця як для індивідуальної зосередженої роботи, так і для роботи творчих команд.

І тепер ми шукаємо кошти, щоб модернізувати стару залу бібліотеки (342 м2) в сучасний освітній простір, де можна якісно та безкоштовно проводити освітні заходи, навчатися, працювати над проектами, підвищувати свою планку.

ТЕХНІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

Комп`ютери, ноутбуки, планшети, дисплеї, проектори, фліпчарти — все це атрибути сучасного простору, які ми вже закуповуємо завдяки Громадському бюджету м. Києва. Усі бажаючі зможуть безкоштовно користуватися технічним обладнанням у навчальних цілях.

ЗРУЧНА ЛОКАЦІЯ

Ми знаходимось в самому центрі студентського містечка КПІ: 10 хв. до м. Політехнічний інститут та м. Шулявська.

ХАКАТОНИ, ЛЕКЦІЇ, ТРЕНІНГИ

Ми організовуємо відкриті лекції, тренінги, майстер-класи тощо від експертів у своїй справі. Завдяки чому майбутні спеціалісти, викладачі, працівники підвищують свої компетенції, отримують консультації від експертів, знайомляться з новими людьми, знаходять роботодавців, обмінюються досвідом.

Тематика наших заходів найрізноманітніша: від економічної грамотності, графічного дизайну до нових напрямків у сфері ІТ та стратегічного управління

Ми раді бачити у своїй команді нових експертів, які мають бажання ділитися власним досвідом.

WI-FI

Наш wi-fi — швидкий і без реклами

БЕЗКОШТОВНИЙ ВХІД

Наш простір та наші заходи абсолютно безкоштовні та відкриті для всіх бажаючих.

Напрями заходів:

Дайджест подій

previous arrow
next arrow
ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії розвитку
Slider

Події, що відбулися

previous arrow
next arrow
Отцы и дети. Путешествие по Намибии
Slider

Перемога в громадському бюджеті

Ще на початку нашого проекту ми чітко розуміли, що сучасна бібліотека неможлива без сучасних атрибутів освітнього простору — технічного обладнання та меблів. Адже наша мета, аби студенти, викладачі і не тільки мали можливість навчатися та працювати в комфортних умовах. Ми хочемо на професійному рівні проводити наші освітні заходи. Саме тому ми зробили важливий для нас крок — взяли участь у Громадському бюджеті м. Києва, де за наш проект «Освітні студії Гретера і Криванека» проголосували 3254 киянина. Завдяки перемозі ми отримали 2 млн грн. на закупівлю комп`ютерів, ноутбуків, планшетів, проекторів, відеокамер, фотоапаратів, фліпчартів, зручних стільців тощо. Ми пишаємося таким результатом, але попереду перед нами стоять ще більші завдання — ми маємо перетворити одну із старих зал Бібліотеки (342 м2) у сучасний освітній простір. Для цього необхідно покращити наявне освітлення, провести систему вентиляції та кондиціонування, прокласти комп’ютерну мережу, поставити енергоефективні вікна, зробити швидкий wi-fi тощо.

Ілюстрація, як ми хочемо змінити простір

Долучитися

Маєте бажання допомогти нам реалізувати Освітні студії в Бібліотеці КПІ? Приєднуйтеся до нашої команди друзів, партнерів, спонсорів та благодійників. Будь-яка Ваша підтримка важлива для нас, адже це допомагає нам будувати Бібліотеку сучасного світу!

За більш детальною інформацією про Освітні студії Гретера і Криванека пишіть y.korian@library.kpi.ua

Хочете стати спікером, лектором, тренером в межах освітніх студій, організувати разом з нами освітній захід? Заповнюйте форму:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdIuKbRLqr_5-zl5k2IJwAhU-_SQVbxa1k2BiMyVx4v3qrgtA/viewform

Реквізити для перерахування благодійних внесків на розвиток проекту:

Підприємство-одержувач: Благодійна організація «Благодійний фонд “Асоціація випускників Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського”»
Адреса: 03056 м. Київ, проспект Перемоги, будинок 37, корпус 1, оф. 264
ЄДРПОУ: 14360570
Рахунок: 26001052739765 (UA753007110000026001052739765)
МФО: 300711
Найменування банку: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Призначення платежу: Проєкт «Освітні студії Гретера і Криванека»

Пропозиції спонсорам

  1. Ми беремо на себе організацію та просування ваших заходів через канали Бібліотеки КПІ та спільноти КПІ.
  2. Ви зможете використовувати комп’ютеризований тренінг-центр Бібліотеки КПІ (18 місць).
  3. Ми поширимо ваші новини про вакансії, заходи тощо через канали Бібліотеки КПІ та спільноти КПІ:
  4. • фейсбук (бл. 19 тис. охоплень заходу)
    • телеграм (бл. 8 тис. охоплень заходу)
  5. Ви зможете розповсюджувати власні рекламні матеріали на ваших заходах в Бібліотеці КПІ.
  6. Ми зазначимо ваше ім’я та логотип на стіні спонсорів в приміщенні Бібліотеки КПІ.
  7. Ви зможете розмістити власні плакати в приміщенні Бібліотеки КПІ.
  8. Ми розмістимо ваш логотип та інформацію на сайті Бібліотеки КПІ (понад 51 тис. відвідувань/рік).

Наші партнери

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

ArrowArrow

Відгуки про нас

Дмитро Носов

Студент Державного університету телекомунікацій

«Вчера был на ивенте от библиотеки КПИ, в которой всегда приятно находится из-за интерьера и людей вокруг тебя. Все учатся, общаются, ходят вверх-вниз по закрученной лестнице, и в центре всего этого творческого хаоса, спокойно и ни о чём не беспокоясь, качается маятник. Возможно, он и удерживает атмосферу такой уютной.
Тема ивента была «7 техник сторителлинга», который проводила Татьяна Спирина, писательница и тренер по данной теме. Приятно удивило количество людей и качество подачи материала.
Лично меня тема заинтересовала из-за того, что я люблю писать и даже открыл свой телеграмм канал, где публикую рассказы, истории, и в скором времени отчёты о путешествиях.
Сейчас подписался на канал библиотеки, чтобы следить за новыми ивентами. Не хочу пропустить что-то интересное. Приду ещё обязательно. Спасибо за организацию!»

Сергій Лобойко

Керівник Центру інновацій, Координатор Громадського бюджету м. Києва, Радник першого заступника голови КМДА

«Бібліотека КПІ – центр активної спільноти київських студентів, викладачів, молоді, жителів міста. Вона об’єднує навколо себе креативних людей з абсолютно різних сфер діяльності. Надає їм можливості розвиватися та реалізовувати власні ідеї. Бібліотека вражає своєю архітектурою, площею, відкритістю для всіх, різноманіттям освітніх заходів, своїми рідкісними і цінними виданнями поруч із сучасним студентським простором. Одним із яскравих прикладів є перемога Бібліотеки КПІ у Громадському бюджеті 2018 з проектом «Освітні студії Гретера і Криванека».

Наталія Дзюба

Коуч, HR-консультант, бізнес-тренер, фасилітатор«Life&Business»

«Протягом 2017-2018 року, в рамках проекту «Освітні Студії Гретера і Криванека, я, як бізнес-тренер, фасилітатор, коуч, проводила інтерактивні заняття для відвідувачів бібліотеки за темами: «Тайм-менеджмент», «Коучинг в житті людини», «Як бути ефективним». Зали були наповненні на 100%, і саме це — найвищій показник того, що людям  дійсно цікаво навчатися в Бібліотеці.

В рамках «Освітніх студій» люди різного віку — від студентів всіх київських вишів до пенсіонерів — мають змогу  безоплатно  отримувати різноманітні  знання та навички, які можна застосовувати в житті. Сьогодні бібліотека КПІ – це дійсно відкритий, доступний, сучасний освітній простір, що надихає».

Нікіта Солдаткін 

Архітектор. Розробник дизайну приміщення для освітніх студій

«Рад поделиться тем, что проект «Освітні студії Гретера і Криванека», для которого я делал дизайн, победил в голосовании «Громадський бюджет Київ» и получит 2 млн грн на реализацию.

Проект представляет из себя крутой коворкинг с образовательной функцией площадью 342м2, это один из залов Библиотеки КПИ. В первую очередь он рассчитан на то, что в его стенах будут прокачивать свои скилы будущие специалисты, но его особенностью является то, что посещать его могут не только студенты КПИ, а все киевляне.»

Наша команда

Оксана Бруй
Директор бібліотеки

Юлія Корян
Керівник проекту

Контакти

Юлія Корян керівник проекту

Україна,
03056
м. Київ, пр. Перемоги, 37
Тел.: +380442049639
Моб.: +380937631315
y.korian@library.kpi.ua


Нагору